Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pęcherzyki w paliwie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pęcherzyki w paliwie

    Nokian'y są dobre k

    Bodaj NRHi

    Generalnie dobre opony kosztują.


    Ps.

    225/45/17 wcale nie jest jakiś straszny :diabelski_usmiech

  • #2
    Pęcherzyki w paliwie

    Chciałbym się zapytać czy pęcherzyki powietrza widziane wwęzyku przeżroczystym dościu paliwa w oktavi 1.9 tdi 90km 2000r to normalna sprawa czy nie , bo słyszałem że nie i jak silnik będzie ciepły to będzie palił nie na dotyk tylko za 3-4 obrotem wału i tak u mnie jest proszę o pomoc :cry:

    Komentarz


    • #3
      Ogólnie bomble powietrza w paliwie są uważane za nieporządane. Ale kiedyś dla spokojności pojechałem do ASO z tym fantem. Na miejscu pokazali mi jedną uzywaną i jedną nówkę sztukę Octavkę. W obu bomble zaiwaniały jak siemasz. Po prostu TTTM. A co do palenia to Master's usuwa tą niedoróbkę, ale zazwyczaj likwiduje się to virusowaniem silnika.

      pozdro
      Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
      teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
      czarna AR 156 1.8 T.Spark

      Komentarz


      • #4
        No ale czy to narmalne? jak była nowa to też tak paliła? słyszałem że może to być wina pompy....

        Komentarz


        • #5
          u mnie nie ma pęcherzyków powietrza :?
          ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
          www.wasilewski-foto.pl
          KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez henio
            No ale czy to narmalne? jak była nowa to też tak paliła? słyszałem że może to być wina pompy....
            No toć mówie że w nowej też były bomble. Raczej nie powinno tak być, chociaż ASO twierdzi inaczej.
            Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
            teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
            czarna AR 156 1.8 T.Spark

            Komentarz


            • #7
              ja tez mam bombelki... nie widze zadnych problemow, zwiazanych z owymi bombelkami
              bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
              Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
              Perfect service by DobryGrzesWawa

              Komentarz


              • #8
                " bombleki bombleki ja was wszystkie.... " by Nemo :lol:
                Ja tez mam i co z tego ? od nowosci tak bylo... :roll:

                Komentarz


                • #9
                  U mnie też są bombelki od nowości 2000',186kkm.Też miałem problemy z paleniem na ciepło.Na zimno palił na dotyk.Jak temp.silnika przekroczyła ok.70 przy paleniu trzeba było dobrze zakręcić. Pomogła reanimacja rozrusznika.

                  Komentarz


                  • #10
                    A na ciepło słyszałeś że coś ciężko chodzi rozrusznik, czy było normalnie? 8)

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez maju
                      U mnie też są bombelki od nowości 2000',186kkm.Też miałem problemy z paleniem na ciepło.Na zimno palił na dotyk.Jak temp.silnika przekroczyła ok.70 przy paleniu trzeba było dobrze zakręcić. Pomogła reanimacja rozrusznika.
                      Dziwne. A możesz powiedzieć co się technicznie temu rozrusznikowi stało? Pierwszy raz słyszę o takim efekcie.
                      Obecnie na tapecie Subarak OBK 2.0D

                      Komentarz


                      • #12
                        No właśnie, szczerze powiedziawszy to nie bardzo mi się wierzy że to był rozrusznik,no ale skoro naprawiłeś i jest ok to tak musi być. Tak myślę że może się zacierał przy wyższej temp.?

                        Komentarz


                        • #13
                          tez mialem bombelki i wymienilem filtr paliwa i juz ich nie ma,moze to cud :szeroki_usmiech
                          prosze nie pisac o etke etosa bo nie mam juz , prosze

                          Komentarz


                          • #14
                            Bombelki w przewodach to oznaka brudnego filtra paliwa.
                            TDI 205PS

                            Komentarz


                            • #15
                              Możliwe że przez to gorzej by palił jak ciepły . ( do Mikrusa doszła w końcu do ciebie kasa?)

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez henio
                                Możliwe że przez to gorzej by palił jak ciepły.
                                Mozliwe - choc pewnie to nie bedzie to, jak znam zycie.

                                Zamieszczone przez henio
                                ( do Mikrusa doszła w końcu do ciebie kasa?)
                                Sprawdze po 12:00 i dam Ci znac na priv.
                                TDI 205PS

                                Komentarz


                                • #17
                                  No i znowu potwierdza się zdanie że nie warto w dużych zakładach naprawiać.Ze 3 miesiące temu wymieniali mi filtr od klimy i nowy filtr paliwa włączyłem dziś klime i tak mi zajechało, patraę do filtru kabinowego aon zajeb...., filtr paliwa nie sądzę żeby wymienili i tak szybko się zabrudził, pewnie tylko wyczyśćili. Mam wszystko na faktórze wymiana filtra kabinowego, paliwowego jade dziś i ich równo opierdole :diabelski_usmiech

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    IMO w trzy miesiące filtr przeciwpyłkowy może się nieźle zasyfić więc Twoje podejrzenia nie muszą być słuszne.Za smród odpowiedzialne są jeszcze grzybki w parowniku - trzeba je usuwać specjalną substancją
                                    Piotruś
                                    AGR(RIP) + ALH

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Bo klime, zeby nie smierdzialo nalezy wlaczac co jakis czas, nawet w zimie
                                      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                      STOP ECO-TERRORISM!

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        A jak wlaczyc climatronica w zimie skoro ma zabezpieczenie temperaturowe? I z tego co wiem raz na jakis czas trzeba wlaczyc co by sie 'przesmarowalo'... i tu pytanie.. jesli te zabezpieczenie dziala i w zime nie idzie wlaczyc ukladu nawet przez kilka miesiecy kompresor stoi.. to jaki to ma wplyw na bezawaryjnosc?

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Jak jest w pozycji AUTO to on tam jakos pracuje. Uklad chodzi caly czas, tylko nie chlodzi, lecz osusza powietrze. Co innego gdyby jezdzil na pozycji ECON.
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Kolega Oldwin ma racje - jedyny sposób żeby załączyć sprężarkę w temp poniżej 3 stC to podgrzanie czujnika temp zewnętrznej (lub wjechanie do ciepłego garażu). Nawet na AUTO sprężarka nie ruszy gdy temperatura będzie za niska
                                            Piotruś
                                            AGR(RIP) + ALH

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Temat już poruszany klimatronik załączy klime przy ok. 6-8 stopniach.
                                              Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                                              teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                                              czarna AR 156 1.8 T.Spark

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X